Ваши вопросы по телефону:(067) 926-75-40   (097) 904-02-17
Воспользуйтесь другими средствами связи: Skype: lex-practice
 

Одна із причин розлучень - зрада...

Зрада!

Наступна найактуальніша тема з якою звертаються на консультаціях дуже часто.

Перше це ті, хто має страхи та невпевненість і завжди підозрює партнера та сам фокусує його/її на такі думки, а в подальшому і дії...

Другі- це категорія, які вважають зраду нормою сьогодення і навіть називають просто «розвагами» партнера, сам/сама залишаються вірними тільки йому/їй. Як правило, партнери вважають, що вони справжні друзі по життю, що завжди зрозуміють і приймуть саму неочікувану «свободу» дій партнера і будуть при цьому «вірними морально -не фізично» один одному ще багато десятиріч)

Третя категорія, що постраждали дійсно морально дуже сильно від розпустних дій партнера, і наразі мають і страхи і комплекси, і навіть переслідують потайки партнера, щоб довести свою реалізацію і спроможність до прояву себе як жінки/чоловіка (одяг, парфум, прикраси, авто і т.д) усі зовнішні атрибути, що нажаль, не замінять внутрішньої впевненності у собі за їх відсутності. 
Вони насправді продовжують жити для партнера, знаходячись вже окремо, щоб довести йому/їй... З почуттям провини, що власне винні, що зрада сталася з ними.

Що штовхає до зради як чоловіків так і жінок:

1. Невпевненість у собі. Необхідність самостверджуватись за рахунок простіших, слабших морально і т.д

2. Невпевненість у партнері. «Він/вона все одно зрадять, навіщо чекати удару, буду першим(ою)»на підсвідомості.

3. Стереотипи суспільства. «Якщо може дозволити зраду, знаходячись у сім’ї, значить має авторитет і зможе все загладити» як правило це підтримують розведені друзі/подруги, які по життю нещасливі.

4. Фізично партнер (дружина, чоловік) не влаштовують. 
От за цим тільки 10% стоїть випадків, що справді залежать від фізичного/нездорового стану партнерів. Всі інші 90% психологічна складова. Це стан зневаги, нерозуміння, відчудження, відсутності взаємних інтересів і т.д. один до одного. І саме по цій причині 70% зрад мають право на «життя».

Тому працюйте в першу чергу над високоморальними відносинами, налаштовуйте душевний контакт, коректуйте свої «кордони допустимого» і потім вірність партнера і щастя в особистому житті буде забезпечено. Інакше хто винен?!

І.Тарасова
 
 
 
?>