Ваши вопросы по телефону:(067) 926-75-40   (097) 904-02-17
Воспользуйтесь другими средствами связи: Skype: lex-practice
 

Що таке адвокат?

Бути Адвокатом. Бути Адвокатом, - це коли ти зриваєшся вночі і дописуєш свою промову, потім вранці летиш до Храму Божого і просиш Бога про допомогу достукатися іноді до "сліпої" Феміди, потім, якщо твої аргументи вислухані, і ти, слухаєш Вирок, думаєш як не впасти, бо з нервів нормально не спав, поснідати забув, а коли в тебе від оголошеного просто зрив емоцій (радості, полегшення, що ще одне людське життя не зламане, а врятоване). Ти не витримуєш і ридаєш в залі суду, не думаючи про те, що розмивається туш, ти просто не можеш стримати емоції. Все пливе перед очима... Вся твоя робота, всі засідання пропливають перед очима. Потім, коли ти приходиш додому, ти вислуховуєш докори дітей, що мама знову щось пропустила (батьківські збори, виступ, останній чи перший дзвоник) і тобі душа розривається на кусочки. Ти думаєш взяти відпустку і хоч кілька днів побути з сім'єю, але саме в цей час, коли уже все сплановано, приходить згорьована і чорна від сліз матір і просить врятувати її сина, котрого незаконно обвинувачують в тому чи іншому злочині. І ти розумієш, що як би дуже не хотів відпочити десь на морі в колі сім'ї, ти цього зробити зараз не зможеш, бо інакше тебе просто совість замучить і ти не будеш відпочивати, ти постійно будеш думати про ту чорну від сліз та недоспаних ночей матір, син котрої може не побачити волі, і своєї матері ще багато років. І відпустка знову зривається... А дитина уже несміливо питає: А ти надовго у відряження? Ти знову Захищаєш злочинців і не маєш часу на власних дітей? Ти знову в суд? А МИ?
Де пропадає їх мама, і чому знову відпустка відкладається, можуть побачити сьогодні по "Надзвичайних новинах". 
Сьогодні в новинах буде розповідь про мою роботу по одній із справ, де я допомогла Людині змити з себе тавро вбивці та витягла з в'язниці, куди його було "відправлено" на 12 років ув'язнення. 
А це тільки одна із таких справ. 
Бути Адвокатом - це боротися за Долю Людини на найближче майбутнє. 
Бути Адвокатом - це не Захищати "злочинців", а допомагати Людині, котра потрапила в біду іноді випадково, іноді не з власної долі, іноді через несправедливе обвинувачення, іноді через помилку, яку уже усвідомила і в чому розкаюється. 
Бути Адвокатом - це дати Людині шанс на нове життя! 
Бути Адвокатом - це жертвувати своїми власними нтересами заради інтересів своїх клієнтів, які довіряють тобі твоє життя, твою долю.
Бути Адвокатом - це не бізнес, не робота, це почесна місія, яку слід виконувати гідно і відповідально.
Бути Адвокатом - це не престижно і класно, а дуже складно і відповідально!
Перш ніж обрати собі таку професію, я раджу подумати десять разів, а то й більше.
Я дуже надіюся, що Кожен, хто обиратиме собі таку професію, задумається . 
Вибачте за емоції. Десь так.

Ірена Вань...
 
 
 
?>