Ваши вопросы по телефону:(067) 926-75-40   (097) 904-02-17
Воспользуйтесь другими средствами связи: Skype: lex-practice
 

Оскарження повідомлення про підозру

Дуже часто органами досудового розслідування порушуються норми кримінально-процесуального законодавства України, зазвичай такі порушення допомагають стороні захисту, безпосередньо під час судового розгляду, ставити питання про належність та допустимість доказів і дають підстави до закриття кримінального провадження в силу ст.284 КПК України та постанови судом виправдальних вироків.
Але, при певних обставинах, можна не доводити справу до судового розгляду та вирішувати питання під час досудового розслідування.
Зокрема, оскарживши повідомлення про підозру особі та набуття нею статусу підозрюваного до суду, можна суттєво обмежити дії слідчого в подальшому, з перспективою закриття провадження в цілому.
Слідчі, як правило не "заморочуються", тим на яку адресу надсилати письмове повідомлення про підозру, не встановлюють факт реального проживання там особи і користуючись лише базами данних про реєстрацію особи, направляють у такий спосіб повідомлення, розслідують справу, отримують ухвали суду на втручання в особисте життя осіб, ставлячи під удар всю подальшу свою доказову базу.
Нам захисникам це звичайно до вподоби, проте слід зупиняти такі дії слідчого, тим більше, якщо є перспектива закриття провадження.
Нашими адвокатами розроблений детальний механізм оскарження повідомлення про підозру до суду та визнання особи підозрюваною. У цьому нам допомагає не тільки Закон, але й практика судів, які все частіше стали припиняти свавілля органів досудового розслідування та кримінальне переслідування наших теперішніх та майбутніх клієнтів.
Телефонуйте нам відразу як у вас з'являться проблеми і ми вам обов'язково надамо кваліфіковану допомогу за прийнятною ціною!
067-926-75-40 (адвокат Анатолій Веклич)